Restauracja – Hotel Korona

O Nas

1 (60)

Restauracja – Hotel

Restauracja Hotel Korona to magiczne miejsce.

Uwodzi swoich gości niepowtarzalną atmosferą gustownie urządzonych wnętrz, zaprojektowanych z myślą o wygodzie i komforcie naszych klientów. Perfekcyjna obsługa składająca się z kadry posiadającej wieloletni staż, gwarantuje, spędzenie każdemu nie zapomnianych chwil. Nasza restauracja to kwintesencja dobrego gustu i smaku, gdzie swoimi specjałami nasz kucharz głaszcze podniebienia najbardziej wymagających gości. Odwiedź nas, a na pewno chwile spędzone w naszych progach, zapamiętasz na długo.

Restauracja

Duża sala na około 120 osób zaprasza. To idealne miejsce do organizacji wesel, konferencji,  bankietów oraz innych imprez okolicznościowych. Przepiękne położenie sprawi, że spędzą Państwo niepowtarzalne chwile w naszej restauracji i hotelu. Wyśmienite dania naszego kucharza zadowolą nawet największych smakoszy. W celu ustalenia szczegółów organizacji uroczystości prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferujemy organizację takich imprez jak:
– Wesela
– Komunie
– Roczki
– Półmetki
– Studniówki
– Dancingi
– Konferencje
– Bale sylwestrowe i karnawałowe

1 (1)

1 (10)

Hotel

Nasz hotel oferuje Państwu 10 przestronnych pokoi, komfortowo wyposażonych i wykończonych z najdokładniejszą starannością. Do dyspozycji Państwa w każdym pokoju  jest  TV LCD, bezprzewodowe połączenie z Internetem, każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny.

Promocyjne ceny noclegów:
Pokój 2-osobowy – 170zł
Pokój 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania – 130zł
Pokój 2-osobowy Superior – 220zł
Pokój 2-osobowy Superior do pojedynczego wykorzystania – 160zł

Śniadanie wliczone w cenę